Polski oddział BVL International – Chapter Poland. Bundesvereinigung Logistik to stowarzyszenie branżowe, które w Niemczech działa od prawie 40 lat. Posiada sieć oddziałów za granicą, m.in. w Sao Paulo, Singapurze i Szanghaju, a także w wielu miastach europejskich, w tym w Katowicach.
Stowarzyszenie gromadzi łącznie ponad 10 000 osób z różnch krajów, w jego szeregach jest także wielu polskich menedżerów i naukowców. Wśród członków BVL są osoby zasiadające w Radzie Ekspertów, w tym: prof. dr Karl Novak – przewodniczący Rady, reprezentujący Robert Bosch GmbH, a także m.in.: dr Lars Brzoska z Jungheinrich AG, Thomas Duvenbeck z Thomas Duvenbeck Holding AG, Thomas Moik z Airbus, Kay Schiebur z Otto Group i Frank Sportolari z UPS Deutschland.

 

www.bvl.de/en/poland

Wydawnictwo Eurologistics to informacyjna platforma zrzeszająca menedżerów logistyki, transportu, zakupów i produkcji w służbie zarządzania łańcuchem dostaw.

W ramach swojej działalności Eurologistics wydaje czasopisma i portale branżowe Eurologistics, Logistyka Produkcji, Truck&Business Polska, Log24.pl tworzy projekty badawcze Operator Logistyczny Roku, Supply Chian Designer, Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji.
Wydawnictwo Eurologistics to organizator najważniejszych konferencji skierowanych do menedżerów łańcucha dostaw.

 

www.eurologistics.pl

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie to innowacyjna uczelnia ekonomiczna, założona w 1906 roku, rozwijająca twórczy potencjał intelektualny i kształcąca liderów w odpowiedzi na wyzwania przyszłości. Jest znaczącym na świecie ośrodkiem badań naukowych, nowych idei i inicjatyw kreowanych przez wspólnotę akademicką, absolwentów, a także przedstawicieli biznesu, organizacji społecznych i administracji publicznej. SGH, będąc niezależną i wrażliwą społecznie uczelnią, kształtuje obywatelskie oraz etyczne postawy poprzez swoją działalność dydaktyczną, badawczą i opiniotwórczą. 

www.sgh.waw.pl

Uniwersytet Szczeciński został utworzony na mocy ustawy sejmowej z lipca 1984 roku z połączenia Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Politechniki Szczecińskiej oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Swoją działalność rozpoczął w roku akademickim 1985/86, rozwijając  dynamicznie powojenną tradycję akademicką oraz pełniąc ważną rolę kulturotwórczą w mieście i w regionie. To obecnie największa uczelnia wyższa na Pomorzu Zachodnim, zatrudniająca około 1100 nauczycieli akademickich i ponad 800 pracowników administracyjnych uczelnia wyższa, spełniająca wszystkie wymagania ustawowe, w skład której wchodzi jedenaście wydziałów.

 

www.usz.edu.pl

ORGANIZATORZY KONFERENCJI